امتیاز ثبت نام آزمون های گزینه دو

امتیازهای ثبت نام آزمون چه کاربردی دارد؟

مدیران مدارس و دانش آموزان گرامی

شما با ثبت نام در آزمون های گزینه دو، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود به خدمات طلایی دسترسی خواهید داشت. این خدمات در یادگیری و سنجش دانش آموزان تاثیر مثبتی دارد. از طرف دیگر هم دانش آموزان و هم مدارس می توانند از آن بهره ببرند. اما نوع دسترسی به این خدمات طلایی بر اساس تعداد آزمونی که شما ثبت نام کردید، بستگی خواهد داشت.

در این مطلب به صورت مختصر در مورد شرایط دسترسی به خدمات طلایی دانش آموزی و مدرسه ای توضیح داده شده است و صفحات مورد نیاز برای آگاهی از روش کسب امتیاز و چگونگی استفاده از آن در اختیار شما قرار گرفته است. اگر بعد از مطالعه این صفحات باز هم پرسش یا چالشی داشتید، نمایندگی های ما در سراسر کشور پاسخگوی شما عزیزان هستند.

راهنمای امتیازات گزینه دو

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو در سال تحصیلی 1402-1401 برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه علاوه بر آزمون ها، خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال ارائه می کند. برای دسترسی به این خدمات دانش آموزان متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود و مدارس متناسب با میانگین نفرآزمون ثبت نامی خود، امتیازی دریافت می کنند. سپس مدارس و دانش آموزان بر اساس این امتیاز، خدمات موردنیاز خود را از طریق مارکت گزینه دو به آدرس market.gozine2.ir فعال سازی خواهند کرد. به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از  خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.

شما می توانید به سادگی با استفاده از امتیازات حاصل از ثبت نام خود در آزمون های گزینه دو به خدمات ارزشمندی دیگری نیز در مارکت دسترسی داشته باشید. برای آگاهی از چگونگی استفاده از امتیازات خود می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید…

خدمات و محصولات امتیازی گزینه دو

با امتیازات دریافتی از ثبت نام آزمون ها می توانید به چهار محصول مهم گزینه دو دسترسی داشته باشید. سه محصول دانش آموزی شامل بانک سوال فردی، آزمونک (تک درس) و یک محصول مدرسه ای بانک سوال ویژه مدرسه. جالب است بدانید که دسترسی به این خدمات تنها از طریق امتیازهای دریافتی از ثبت نام امکان پذیر است. به عبارت دیگر اگر شما امتیازات کافی برای فعالسازی این بسته ها در مارکت گزینه دو را کسب نکنید امکان استفاده از آن را نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که دسترسی به بسته 9 ماهه بانک سوال برای دانش آموزان و مدارس پایه دهم و یازدهم شامل تاریخ ا مهر تا 31 خرداد خواهد بود. همچنین زمان دسترسی به بسته 9 ماهه بانک سوال کنکور برای دانش آموزان و مدارس از تاریخ 1 مهر تا 15 تیر خواهد بود (در واقع مدت زمان دسترسی به آن بیش از 9 ماه می باشد.) برای اطلاع از امتیازات لازم برای فعال سازی بسته های سنجش مستمر و بانک سوال دانش آموزی و مدارس به صفحات زیر مراجعه نمایید:

فقط تا ۳۰ مهر؛ آزمونک های نیمسال اول را رایگان دریافت کن! ویژه پایه هفتم تا دوازدهم
This is default text for notification bar