خدمات تابستان 1401

ویژه دانش آموزان دهم به یازدهم

همانطور که می دانید 6 ماه از سال تحصیلی دهمی ها آنلاین برگزار شده است و از طرفی برای شروع قدرتمند پایه یازدهم، نیاز به تسلط کامل بر درس های دهم است. با گزینه دو در تابستان 1401، یک قدم جلو بیافتید. با 4 مرحله آزمون، درس های دهم را در یک برنامه متعادل مطالعه کنید و با بانک سوال و سایر خدمات آموزشی و مشاوره ای خود را برای آغاز سال تحصیلی آماده کنید.

خدمات دانش آموزان دهم و یازدهم در سال تحصیلی از اینجا قابل مشاهده است.

با هم ببینیم گزینه دو چه برنامه ها و خدمات ویژه ای برای تابستان شما در نظر گرفته است تا یک دانش آموز گزینه دویی موفق باشید.

محدوده بندی آزمون های گزینه دو متناسب با کنکور 1402 فقط از دروس اختصاصی خواهد بود

آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

در تابستان امسال، 4 مرحله آزمون ارزشیابی ویژۀ پایه دهم به یازدهم پیش ‏بینی شده است. هدف و محدوده این ارزشیابی‏ ها جمع‏ بندی و مرور پایۀ دهم در طول 9 هفته است.

این نکته مهم هم بدانید که آزمون های تابستان 1401 به صورت آنلاین برگزار خواهند شد یعنی شما در تابستان فارغ از نگرانی گرما، کرونا، ترافیک و… به راحتی می توانید از خانه در این آزمون ها شرکت کنید.

در این آزمون ها برای شما امکانات ویژه ای داریم مثل گزارش جزئیات مدت زمان پاسخگویی شما به هر درس و سوال, جابجایی تصادفی گزینه ها برای هر فرد، تکنیک ضربدر و منها، حذف گزینه و…. که تجربه جدیدی از آزمون آنلاین واقعی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برنامه راهبردی آزمون های تابستان ویژه دهم به یازدهم

تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام آنلاین محدوه کلی
24 تیر 1401
21 تیر ۱۴۰۱

حدود 25% کل محدودۀ پایۀ دهم
7 مرداد 1401
4 مرداد 1401

از شروع 25% تا پایان 50% محدودۀ پایۀ دهم
21 مرداد ۱۴۰۱
19 مرداد ۱۴۰۱

از شروع 50% تا پایان 75% محدودۀ پایۀ دهم
4 شهریور 1401
1 شهریور 1401

100% محدودۀ پایۀ دهم

بانک سوال هوشمند گزینه دو 

به نظرتان چند کتاب تست برای دسترسی به بیش از 100.000 سوال لازم دارید؟ با اپلیکیشن بانک سوال، نیازی به کتاب تست نیست! شما به سوالات تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آزمون و تمرین با ویژگی‌های دلخواه خود بسازید یا حتی در آزمون‌های مدرسه‌تان شرکت کنید و در پایان نه تنها کارنامه و تحلیل از عملکردتان داشته باشید بلکه آزمونتان را هم با رفع اشکال هوشمند گزینه دو، تکمیل کنید.

بانک سؤال هوشمند گزینه‏ دو در دو نسخۀ دانش ‏آموز و مدرسه هم به صورت اپلیکیشن موبایل و هم تحت‌وب در اختیار شماست. دانش ‏آموزان دوازدهم، داوطلبان کنکور، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس که در آزمون‌‏های تابستان گزینه ‏دو ثبت‏ نام کرده‌اند،  متناسب با تعداد مراحل آزمون‏‌های ثبت‏ نام‌شده، امتیازی به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد که می‌توانند برای دسترسی به بانک سوال از آن استفاده کنند.

بانک سوال
کارنامه های هوشمند
 
 دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو کارنامه‌های مختلفی می‌گیرند که می‌توانند نتایج آزمون خود را بهتر تحلیل کنند. هر فرد بر اساس عملکردی که دارد نسخۀ شخصی ‏سازی‏ شده خود را دریافت ‏می‌‏کند. این کارنامه ها 3 ویژگی اساسی دارند:

کارنامه تعاملی

در دنیای امروز جایی برای گزارش های کاغذی نیست، روی سایت و در اپلیکیشن بانک سوال با کلیک روی هر بخش از کارنامه، اطلاعات جزئی آن هم مشاهده کنید.

کارنامه هوشمند

یعنی فقط شامل درصد، تراز و رتبه آزمون نمی شوند، تحلیل های مشاوره‌ای و تخصصی از تمام آزمون هایی که شرکت کردید هم برایتان آماده شده است.

کارنامه جامع

یعنی موردی نیست که لازم داشته باشید اما در کارنامه های گزینه دو نداشته باشید، ما حتی زمان وقت گذاری شما روی سوالات را هم محاسبه کرده ایم!

درصد, تراز و رتبه شما در هر درس
زمان پاسخگویی شما به هر سوال و درس
تحلیل آزمون به تفکیک درست, غلط, نزده و ندیده
روند تحصیلی شما در هر درس
نمودار عددی و درصدی عملکردی شما در هر درس
تعیین سطح علمی شما بر اساس درصد و ترازتان

گزارش های گروهی مدارس

گزینه دو به مدارسی که دانش‌آموزان آنها به صورت گروهی در آزمون ها ثبت نام و شرکت می کنند، از طریق بانک سوال گزارش های ویژه ای از وضعیت دانش‌آموزان‌شان ارائه می دهد. مدارس با استفاده از این اطلاعات می توانند برای مدرسه خود بهتر برنامه ریزی کنند.

این مدارس به کارنامه های دانش آموزان خود نیز دسترسی دارند. مهمترین اطلاعات این گزارش ها عبارتند از :

  • وضعیت عملکرد گروهی دانش آموزان روی هر سوال و مقایسه با کل
  • مشاهده اطلاعات و نمودارهای مدیریتی به ازای هر درس
  • میانگین زمان پاسخگویی دانش آموزان روی هر درس و سوال 
  • مشاهده جدول ریز عملکرد دانش آموزان کلاس در آزمون
  • روند تحصیلی گروه به تفکیک دروس
  • مقایسه نتایج دروس آزمون در کنار یکدیگر

رفع اشکال هوشمند

با امکان منحصر به فرد رفع اشکال هوشمند، شما می توانید پس از هر آزمون یک مجموعه سوال شخصی سازی شده دقیقاً متناسب نقاط قوت‌وضعف خود دریافت نمایید. تمرین شخصی بلافاصله پس از دریافت کارنامه، خدمتی است که فقط در گزینه دو دریافت می کنید.

این امکان از طریق کارنامه آزمون آزمایشی و کارنامه تحلیل آزمون در دو بخش مختلف ارائه می شود:

رفع اشکال با سوالات غلط و نزده

در این گزینه امکان تمرین مجدد سوالات غلط و نزده آزمون در بانک سوال برای شما فراهم شده است.

رفع اشکال با سوالات جدید

در این گزینه امکان تمرین مجدد با سوالات با موضوع مشابه غلط و نزده آزمون در بانک سوال برای شما فراهم شده است. به این ترتیب می توانید نقاط ضعف خود در هر درس را با تمرین شخصی سازی شده و هدفمند برطرف نمایید

خدمات آموزشی و مشاوره ای گزینه دو

با ثبت نام در آزمون های گزینه دو، خدمات آموزشی و مشاوره ای بی نظیری در اختیار شما قرار می گیرد.

شرایط و قوانین ثبت نام

در تابستان 1401، دانش آموزان پایه دهم به یازدهم می توانند در 4 مرحله آزمون تابستان گزینه دو ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های تابستان 1401 گزینه دو برابر با 83,000 تومان است که در مجموع، هزینه 4مرحله آزمون آزمایشی به همراه خدمات طلایی 332،000 تومان است.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود،پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام را در سایت مطالعه کنید.

چطور ثبت نام کنم؟

  1. لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو
  2. ثبت نام توسط نمایندگی های موسسه 
طرح-تابستان

پرسش و پاسخ

دانش آموزان دهم و یازدهم باید چه درس هایی را در تابستان بخوانند؟

بهترین کار، مطالعه مجدد و جمع بندی درس های سال قبل است. به این ترتیب با آمادگی کامل و پایه قوی می توانید وارد پایه جدید شوید.

در تابستان چند ساعت درس بخوانیم؟

دانش آموزان دهم به یازدهم می توانند بخشی از تابستان را برای درس و بخش دیگری را برای استراحت درنظر بگیرند. اما داوطلبان کنکور بایستی مطالعه جدی را از تابستان آغاز کنند.

آیا آزمون دادن در تابستان ضروری است؟

درس خواندن بدون شرکت در یک آزمون استاندارد تاثیر بسیار کمتری دارد. زیرا با کمک آزمون شما متوجه نقاط قوت و ضعف خود می شوید و می توانید بر اساس آن برنامه ریزی کنید. آزمون های گزینه دو در این مسیر می تواند کمک شایانی به شما کند..