روز
ساعت‌

جشنواره تمدید شد

گزینه دو، راهی نو

موفقیت برای کسانی است که راه درست را انتخاب می کنند. ما در گزینه دو برای شما راهی نو را آماده کردیم. راهی که با شروع آن و تلاش و انگیزه می توانید، مسیر موفقیت را طی کنید.  امسال با خدمات متنوع، استاندارد و جدید همراه شما هستیم. آزمون، ارزشیابی، سنجش مستمر، بانک سوال و خدمات طلایی ویژه ای که متناسب با ثبت نام به شما هدیه داده می شود.

تا دیر نشده، با گزینه دو برای خودت راهی نو بساز...

پایه دوازدهم

کنکور 1401
1.660.000 تومان
20 مرحله آزمون آزمایشی
20 بسته سنجش مستمر ( 150 مرحله)
بانک سوال
12 مرحله پیش آزمون
رفع اشکال هوشمند
نرم افزار های مشاوره ای

دهم یازدهم

دوره دوم متوسطه
650.000 تومان
10 مرحله آزمون
10 بسته سنجش مستمر ( 80 مرحله)
بانک سوال
رفع اشکال هوشمند
فیلم های کلاس درس
محتوای مشاوره ای

هفتم هشتم نهم

دوره اول متوسطه
240000 تومان

201.000 تومان

6 بسته سنجش مستمر ( 42 مرحله)
بانک سوال
ارزشیابی جامع
رفع اشکال هوشمند
سنجش مهارت های اجتماعی
تجربه دانش آموزان و دبیران گزینه دو

داوطلب کنکور 1401

قهرمان خودت باش

داوطلبین کنکور پس از سال ها آموزش و مطالعه، اکنون باید خود را برای آزمون نهایی آماده کنند. آمادگی برای کنکور، به جز تلاش و انگیزه نیاز به برنامه ریزی، تمرین مناسب و مشاوره درست نیز دارد.

گزینه دو با 2 دهه سابقه در برگزاری آزمون های آزمایشی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو، با ارائه محصولی جامع توانسته است به طور کامل و جامع نیازهای داوطلبان در حوزه سنجش را در طی سال تحصیلی و آمادگی برای کنکور را پاسخ دهد.

کافیست آزمون‌های آزمایشی گزینه دو را ثبت نام کنید تا در کنار آن، از خدمات طلایی ویژه‌ای مانند بانک سوال، سنجش مستمر، پیش آزمون و … بهره مند شوید.

برگزاری 20 مرحله آزمون در فواصل زمانی مناسب با سوالاتی استانداردکه تطابق 80 درصدی با کنکور دارند، شما را به خوبی آماده کنکور خواهد کرد.

به توصیه مشاوران، باید بعد از مطالعه هر درس تست بزنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنید. بانک سوال منبعی غنی از تست های تالیفی گزینه دو است.

گزینه دو 20 بسته سنجش مستمر (حدود160 آزمون) از پیشنهادات تخصصی دبیران خود را بر اساس فصول کتب درسی به داوطلبان ارائه می دهد.

بلافاصله پس از هر آزمون، با سوالات نزده و نادرست خود و حتی سوالات جدید، تمرین شخصی سازی  شده بگیرید و نقاط ضعفتان را بهبود دهید.

همین حالا ثبت نام کن

پایه دهم و یازدهم

یک تیر و دو نشان

دانش آموزان دهم و یازدهم باید تعادل درستی میان یادگیری عمیق مفاهیم و آمادگی برای کنکور برقرار نمایند. تمرکز بیش از حد بر روی کنکور یا توجهِ صرف به یادگیری مفاهیم کتاب درسی هر کدام به نحوی می تواند به دانش آموزان آسیب برساند و آنها را از موفقیت های بعدی دور کند.

موسسه فرهنگی آموزشی گزینه دو با 2 دهه سابقه در برگزاری آزمون های ارزشیابی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو با ارائه محصولی جامع توانسته است به خوبی پاسخگوی تمامی نیازهای پایه دهم و یازدهم باشد.

کافیست آزمون‌های گزینه دو را ثبت نام کنید تا در کنار آن، از خدمات طلایی ویژه‌ای مانند بانک سوال، سنجش مستمر و … بهره مند شوید. 

10 مرحله آزمون ارزشیابی به دانش آموزان کمک می کند در طول سال با یک تقویم آموزشی مناسب و آزمون های استاندارد، دروس خود را مطالعه و مرور کنند

به توصیه مشاوران، باید بعد از مطالعه هر درس تمرین کنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنید. بانک سوال گزینه دو جایگزین هوشمند کتاب های حل تمرین است.

گزینه دو 10 بسته سنجش مستمر (حدود 80 آزمون) از پیشنهادات تخصصی دبیران خود را بر اساس فصول کتب درسی به داوطلبان ارائه می دهد.

بلافاصله پس از هر آزمون، با سوالات نزده و نادرست خود و حتی سوالات جدید، تمرین شخصی سازی  شده بگیرید و نقاط ضعفتان را بهبود دهید.

همین حالا ثبت نام کن

دوره اول متوسطه

ارزشیابی منهای کنکور

دوره اول متوسطه با قرارگیری بین دو دوره آموزشی دیگر نقش مهمی در آینده تحصیلی دانش آموزان دارد. تقویت پایه تحصیلی و عمق بخشیدن به یادگیری باید اولویت اصلی دانش آموزان در این دوره باشد. بررسی ها نشان داده است که اضطراب و فشار ناشی از آزمون هایی شبیه کنکور بر روی دانش آموزان این دوره تاثیر بدی دارد و شایسته است دانش آموزان فارغ از جنبه های کنکوری ارزشیابی شوند.

موسسه فرهنگی آموزشی گزینه دو با 2 دهه سابقه در ارائه محتوای آموزشی و برگزاری آزمون های ارزشیابی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو، متناسب با متدهای روز دنیا بسته های ارزشیابی منهای کنکور را برای دانش آموزان دوره اول متوسطه ارائه می کند.

 

همین حالا ثبت نام کن

با ما همراه باشید

اولین نفری باشید که از خدمات و تخفیف های ما مطلع می شوید
تجربه دانش آموزان
اشتراک در
اطلاع از
guest
52 Comments
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

موسسه گزینه دو برگزارکننده آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان آزمون سراسری و همچنین آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه، همواره بر آن بوده تا با طراحی آزمون های استاندارد و ارائه خدمات نوین آموزشی و مشاوره ای، همراه دانش آموزان در سراسر کشور باشد. در همین راستا بانک سوال هوشمند گزینه دو، به عنوان مرجع سوالات استاندارد جهت تمرین و آزمون آنلاین برای دانش آموزان و مدارس ارائه شده است.

52
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x