روز
ساعت‌

مانده تا پایان جشنواره ثبت نام

گزینه دو، راهی نو

موفقیت برای کسانی است که راه درست را انتخاب می کنند. ما در گزینه دو برای شما راهی نو را آماده کردیم. راهی که با شروع آن و تلاش و انگیزه می توانید، مسیر موفقیت را طی کنید.  امسال با خدمات متنوع، استاندارد و جدید همراه شما هستیم. آزمون، ارزشیابی، سنجش مستمر، بانک سوال و خدمات طلایی ویژه ای که متناسب با ثبت نام به شما هدیه داده می شود.

تا 31 شهریور یک هدیه ویژه هم برای شما در نظر گرفتیم. 3 ماه دسترسی رایگان بانک سوال برای دهم تا دوازدهم و یک ماه دسترسی رایگان کامل خدمات برای هفتم تا نهم!

 

تا دیر نشده، با گزینه دو برای خودت راهی نو بساز...

پایه دوازدهم

کنکور 1401
1.660.000 تومان
20 مرحله آزمون آزمایشی
20 بسته سنجش مستمر ( 150 مرحله)
بانک سوال
12 مرحله پیش آزمون
رفع اشکال هوشمند
نرم افزار های مشاوره ای

دهم یازدهم

دوره دوم متوسطه
650.000 تومان
10 مرحله آزمون
10 بسته سنجش مستمر ( 80 مرحله)
بانک سوال
رفع اشکال هوشمند
فیلم های کلاس درس
محتوای مشاوره ای

هفتم هشتم نهم

دوره اول متوسطه
240000 تومان

201.000 تومان

6 بسته سنجش مستمر ( 42 مرحله)
بانک سوال
ارزشیابی جامع
رفع اشکال هوشمند
سنجش مهارت های اجتماعی
تجربه دانش آموزان و دبیران گزینه دو

داوطلب کنکور 1401

قهرمان خودت باش

داوطلبین کنکور پس از سال ها آموزش و مطالعه، اکنون باید خود را برای آزمون نهایی آماده کنند. آمادگی برای کنکور، به جز تلاش و انگیزه نیاز به برنامه ریزی، تمرین مناسب و مشاوره درست نیز دارد.

گزینه دو با 2 دهه سابقه در برگزاری آزمون های آزمایشی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو، با ارائه محصولی جامع توانسته است به طور کامل و جامع نیازهای داوطلبان در حوزه سنجش را در طی سال تحصیلی و آمادگی برای کنکور را پاسخ دهد.

کافیست آزمون‌های آزمایشی گزینه دو را ثبت نام کنید تا در کنار آن، از خدمات طلایی ویژه‌ای مانند بانک سوال، سنجش مستمر، پیش آزمون و … بهره مند شوید. داوطلبانی که تا 31 شهریور ثبت نام کنند، 3 ماه دسترسی رایگان به بانک سوال هم جایزه می گیرند.

برگزاری 20 مرحله آزمون در فواصل زمانی مناسب با سوالاتی استانداردکه تطابق 80 درصدی با کنکور دارند، شما را به خوبی آماده کنکور خواهد کرد.

به توصیه مشاوران، باید بعد از مطالعه هر درس تست بزنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنید. بانک سوال منبعی غنی از تست های تالیفی گزینه دو است.

گزینه دو 20 بسته سنجش مستمر (حدود160 آزمون) از پیشنهادات تخصصی دبیران خود را بر اساس فصول کتب درسی به داوطلبان ارائه می دهد.

بلافاصله پس از هر آزمون، با سوالات نزده و نادرست خود و حتی سوالات جدید، تمرین شخصی سازی  شده بگیرید و نقاط ضعفتان را بهبود دهید.

همین حالا ثبت نام کن  و از سه ماه دسترسی بانک سوال لذت ببر

پایه دهم و یازدهم

یک تیر و دو نشان

دانش آموزان دهم و یازدهم باید تعادل درستی میان یادگیری عمیق مفاهیم و آمادگی برای کنکور برقرار نمایند. تمرکز بیش از حد بر روی کنکور یا توجهِ صرف به یادگیری مفاهیم کتاب درسی هر کدام به نحوی می تواند به دانش آموزان آسیب برساند و آنها را از موفقیت های بعدی دور کند.

موسسه فرهنگی آموزشی گزینه دو با 2 دهه سابقه در برگزاری آزمون های ارزشیابی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو با ارائه محصولی جامع توانسته است به خوبی پاسخگوی تمامی نیازهای پایه دهم و یازدهم باشد.

کافیست آزمون‌های گزینه دو را ثبت نام کنید تا در کنار آن، از خدمات طلایی ویژه‌ای مانند بانک سوال، سنجش مستمر و … بهره مند شوید. دانش آموزانی که تا 31 شهریور ثبت نام کنند، 3 ماه دسترسی رایگان به بانک سوال هم جایزه می گیرند.

10 مرحله آزمون ارزشیابی به دانش آموزان کمک می کند در طول سال با یک تقویم آموزشی مناسب و آزمون های استاندارد، دروس خود را مطالعه و مرور کنند

به توصیه مشاوران، باید بعد از مطالعه هر درس تمرین کنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنید. بانک سوال گزینه دو جایگزین هوشمند کتاب های حل تمرین است.

گزینه دو 10 بسته سنجش مستمر (حدود 80 آزمون) از پیشنهادات تخصصی دبیران خود را بر اساس فصول کتب درسی به داوطلبان ارائه می دهد.

بلافاصله پس از هر آزمون، با سوالات نزده و نادرست خود و حتی سوالات جدید، تمرین شخصی سازی  شده بگیرید و نقاط ضعفتان را بهبود دهید.

همین حالا ثبت نام کن  و از سه ماه دسترسی بانک سوال لذت ببر

دوره اول متوسطه

ارزشیابی منهای کنکور

دوره اول متوسطه با قرارگیری بین دو دوره آموزشی دیگر نقش مهمی در آینده تحصیلی دانش آموزان دارد. تقویت پایه تحصیلی و عمق بخشیدن به یادگیری باید اولویت اصلی دانش آموزان در این دوره باشد. بررسی ها نشان داده است که اضطراب و فشار ناشی از آزمون هایی شبیه کنکور بر روی دانش آموزان این دوره تاثیر بدی دارد و شایسته است دانش آموزان فارغ از جنبه های کنکوری ارزشیابی شوند. موسسه فرهنگی آموزشی گزینه دو با 2 دهه سابقه در ارائه محتوای آموزشی و برگزاری آزمون های ارزشیابی استاندارد به عنوان یک موسسه پیشرو، متناسب با متدهای روز دنیا بسته های ارزشیابی منهای کنکور را برای دانش آموزان دوره اول متوسطه ارائه می کند. اگر تا 31 شهریور ثبت نام کنی، خدمات مهر 1400 را رایگان می گیرید. این یعنی بسته برنزی 1 رایگان می شود و  هزینه آن از بسته نقره ای 1 و طلایی هم کسر می شود.

همین حالا ثبت نام کن  و از یک ماه دسترسی کل خدمات لذت ببر 

با ما همراه باشید

اولین نفری باشید که از خدمات و تخفیف های ما مطلع می شوید
تجربه دانش آموزان

19 پاسخ

 1. من میخوام دوره اول ثبت نام کنم
  روی سایت ثبت نام اینترنتی ندارید!!! چی کار کنم؟

  1. سلام در حال حاضر دوره اول متوسطه توسط نمایندگی ها انجام می شود. به زودی امکان ثبت نام آنلاین در دسترسی قرار خواهد گرفت و در سایت اطلاع رسانی می شود.

 2. سلام برای دسترسی کامل تا روز کنکور به بانک سوال دوازدهم چند آزمون باید ثبت نام کنیم ؟

   1. ساله پیش فقط آزمون های جامع رو ثبت نام کردم و دسترسی کامل به بانک سوال تا روز کنکور داشتم چرا امسال اینطوری شده ؟

   2. و اینکه سه ماه دستری رایگان به بانک سوال رو متوجه نمیشم ! برای چه کسانی سه ماه دسترسی رایگان است و بعد از سه ماه چگونه تمدید میشود ؟؟؟

 3. ساله پیش فقط آزمون های جامع رو ثبت نام کردم و دسترسی کامل به بانک سوال تا روز کنکور داشتم چرا امسال اینطوری شده ؟

  1. امسال ما براساس میزان خرید آزمون دانش آموزان ما امتیازی بهشون میدیم که می تونن خدمات دیگر رو ثبت نام کنن . یعنی کسی که برای یک سال در کنار ماست می تونه از همه خدماتمون بهره مند بشه.

 4. و اینکه سه ماه دستری رایگان به بانک سوال رو متوجه نمیشم ! برای چه کسانی سه ماه دسترسی رایگان است و بعد از سه ماه چگونه تمدید میشود ؟؟؟

  1. امسال نحوه دسترسی به بانک سوال براساس امتیازی هست که در زمان خرید آزمون ها به دست میارید. ما تو ابن جشنواره سه ماه دسترسی رو بدون نیاز به این امتیاز به شما میدیم و بعد از اتمام این سه ماه می تونید با اون امتیاز بانک سوال رو دریافت کنید

 5. برای مثال یک دوازدهمی بخشی از آزمون ها رو ثبت نام کرده ولی امتیازش به دریافت بانک سوال نرسه چطوری میتونه بانک سوال رو خریداری کنه ؟

  1. https://article.gozine2.ir/view/74554
   تو این لینک همه چیز توضیح داده شده دوست من. اگر تا 31 شهریور 5 آزمون ثبت نام کنید با امتیاز هدیه ای که میگیرید می تونید دسترسی کامل بانک سوال رو داشته باشید. البته امسال یه محصول جدید هم داریم به اسم سنجش مستمر. اگر دوست داری هم به سنجش های مستمر و هم بانک سوال دسترسی داشته باشی، حداقل باید 15 مرحله رو ثبت نام کنی. یعنی یه جورایی بیشتر سال رو با برنامه گزینه دو پیش بری تا همه خدمات لازم رو هم از گزینه دو رایگان دریافت کنی.

   1. ادمین محترم لینک بالا رو زدم ولی مینویسه : کاربر گرامی صفحه مورد درخواست شما وجود ندارد

 6. سلام من یازدهمم برای اینکه کل سال به بانک سوال دسترسی داشته باشم حداقل باید چند تا آزمون ثبت نام کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه گزینه دو برگزارکننده آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان آزمون سراسری و همچنین آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه، همواره بر آن بوده تا با طراحی آزمون های استاندارد و ارائه خدمات نوین آموزشی و مشاوره ای، همراه دانش آموزان در سراسر کشور باشد. در همین راستا بانک سوال هوشمند گزینه دو، به عنوان مرجع سوالات استاندارد جهت تمرین و آزمون آنلاین برای دانش آموزان و مدارس ارائه شده است.