بانک سوال هوشمند گزینه دو

درباره بانک سوال گزینه دو بیشتر بدانید
کاربر بانک سوال
320 هزار نفر
آزمون و تمرین
22 میلیون
مجموع سوال
470 هزار
بخش های مختلف بانک سوال

سوالات هر مبحث درسی رو (پس از تدریس دبیر) جواب بده و اونقدر تمرین کن تا به درس مورد نظر مسلط بشی. با ویژگی حل تمرین در بانک سوال نیازی به تمرین‌های اضافی نداری!

با ویژگی ساخت آزمون بانک سوال به راحتی در درسهای مختلف با زمانبندی مشخص از خودت آزمون بگیر. به سوالات آزمون پاسخ بده و به سادگی کارنامه و مشاوره دریافت کن.

 در بخش آزمون‌های من در بانک سوال به آزمون هایی که قبلا ساختی، یا آزمون‌هایی که دبیرت برات ارسال کرده و آزمون ‌های پیشنهادهای گزینه دو مثل پیش آزمون ها دسترسی داری.

شما می توانید سوالاتی را به دلخواه خود علامت گذاری کنید. در بخش سوال‌های من لیست سوالات مورد علاقه ات و سوالاتی که در نرم افزار غلط جواب دادی به همراه پاسخ تشریحی آن قابل دسترس است.

هر آزمونی در گزینه دو کارنامه ای دارد. در بخش کارنامه‌های من امکان دسترسی به کارنامه تمام آزمون هایی که شرکت کردی به تفکیک آزمون (آزمون خودم، آزمون مدرسه و آزمون گزینه دو) وجود دارد.

در بخش وضعیت من می توانی گزارش از روند تحصیلی خودت دریافت کنی! روند پیشرفت و افت تحصیلیت بر اساس تمام فعالیت هایی که تو بانک انجام دادی، به تفکیک هر درس قابل مشاهده می‌باشد.

کاربران و مخاطبان نرم افزار

بانک سوال برای داوطلبان آزمون سراسری ،دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم و دانش آموزان دوره اول متوسطه، با ثبت نام در آزمون های گزینه دو و متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده، ارائه می شود. به این صورت که متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی، امتیاز دریافت می کنند و از طریق این امتیاز می توانند بسته های دسترسی به بانک را خریداری نمایند. جهت ثبت‌نام در آزمون های مؤسسه گزینه دو و اطلاع از شرایط آن، می‌توان با نمایندگی شهر خود تماس بگیرند یا از لینک زیر بصورت آنلاین ثبت‌نام نمایند و در نتیجه بصورت رایگان و بدون هزینه به بانک سوال دسترسی داشته باشند. 
امکانات و ویژگی ها

آزمون آنلاین شخصی

بر اساس کتاب، فصل، درس یا حتی موضوع بر اساس آخرین تغییرات کتاب‌های درسی، محدوده آزمون یا تمرین رو انتخاب کن، سوالات رو حل کن و کارنامه بگیر.

آزمون آنلاین گروهی

تمام آزمون ها و پیش آزمون های آنلاین گزینه دو و همین طور آزمون هایی که دبیرت برات ارسال می کنه رو در بانک سوال جواب بده و کارنامه جامع دریافت کن.

جابجایی گزینه

ترتیب گزینه های هر سوال برای هر دانش آموز متفاوته و به این ترتیب تو آزمون های آنلاین کشوری و مدرسه، هر شرکت کننده کلید آزمون شخصی خودش رو داره.

امکانات آزمون آنلاین

در طول آزمون ،سوالاتی که شک داری رو برای بررسی بیشتر نشان دار کن، سوالات مورد علاقه ات رو ذخیره کن، زمان رو مدیریت کن و کلی امکانات که حتما باید تجربه کنی.

رفع اشکال هوشمند

بعد از شرکت در آزمون آنلاین مدرسه یا حتی آزمون های گزینه دو، می تونی با رفع اشکال هوشمند گزینه دو با سوالات غلط و نزده آزمونت یا سوالات جدید با همون موضوعات تمرین کنی.

کارنامه های تحلیلی

بعد از هر آزمون می توانی هم درصدهات رو ببینی و هم نتایج آماری عملکردت رو مشاهده کنی و با تحلیل آزمون،  شناخت بهتری از نقاط و ضعف و قوتت به دست بیاری.

دسترسی آسان

به تمام امکانات بانک سوال می تونی به آسونی دسترسی داشته باشی. فقط با یک گوشی هوشمند، اینترنت و نصب اپلیکیشن گزینه دو یا ورود به سایت گزینه‌دو بانک سوال در اختیارته! 

رایگان

برای دسترسی رایگان به بانک سوال و امکانات فوق العاده اون کافیه در تعداد مشخصی از آزمون های گزینه دو ثبت نام کنی. این شرایط در بخش خدمات گزینه دو برای هر پایه مشخص شده.

پرسش و پاسخ

بانک سوال گزینه دو به دانش آموزان اجازه می‌دهد تمرین و آزمون شخصی برای خود طراحی کنند. به تمامی آزمون‌های قبلی که توسط خوشان، دبیران یا گزینه دو طراحی و برگزار شده است، دسترسی داشته باشند. همچنین کارنامه تمامی این آزمون‌ها و روند تحصیلی دانش آموزان نیز قابل دسترسی می باشد.

این نرم افزار برای تمامی دانش آموزانی که در آزمون‌های گزینه دو شرکت می‌کنند رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست. در واقع این نرم افزار یکی از خدمات جانبی آزمون های گزینه دو است.

سوال‌های موجود در نرم افزار گزینه دو کاملا تالیفی بوده و استاندارد بودن مهم ترین شرط ورود سوال به این نرم افزار است. این سوال‌ها در گروه های ۳ تا ۸ نفره توسط اساتید مجرب بررسی شده و پس از بحث و بررسی علمی صورت گرفته بر روی سوال‌ها وارد نرم افزار می‌شوند. موسسه گزینه دو به هیچ عنوان کیفیت سوال های نرم افزار خود را فدای کمیت نمی‌کند و تمام سوال‌های موجود سوال‌‌های استاندارد و خوب علمی است.

شما با هر وسیله و دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد می توانید با نرم افزار کار کنید مانند: موبایل، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به موسسه گزینه دو می باشد.