خدمات تابستان 1402

ویژه دانش آموزان پایه دهم به یازدهم

خدمات تابستان 1402 دهم به یازدهم

خدمات تابستان 1402

ویژه دانش آموزان پایه دهم به یازدهم

اغلب دانش آموزان از اهمیت خدمات آموزشی تابستان برای دانش‌آموزان پایه دهم به یازدهم بی اطلاع هستند. اما مشاوران آموزشی سه دلیل اصلی را برای لزوم استفاده از خدمات آموزشی در تابستان ذکر می کنند: 

1- دانش آموزان دوره دوم متوسطه پیش از شروع هر پایه تحصیلی، باید به مطالب پایه قبل تسلط کافی داشته باشند. علت این موضوع وابستگی مفهومی دروس یازدهم و دوازدهم به دروس مشابه پایه های قبل از خود است.

2- در کنکور دروس هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مورد ارزشیابی قرار می گیرد. پس تسلط به دروس پایه دهم نقش مهمی در موفقیت شما در کنکور دارد.

3- برای یادگیری و تثبیت بهتر دروس هر پایه لازم است پس از پایان سال تحصیلی نسبت به مرور دوباره آن دروس اقدام کنید. پس تابستان زمان مناسبی برای مرور مجدد دروس پایه دهم می باشد.

گزینه دو در تابستان 1402، به دانش آموزانی که پایه دهم به یازدهم هستند، به منظور آمادگی بیشتر خدمات آموزشی مختلفی ارائه می کند. 

خدمات تابستان 1402 دهم به یازدهم

جهت اطلاع از فرآیند ثبت‌ نام آزمون های تابستان گزینه دو از لینک زیر کمک بگیرید

آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

در تابستان 1402، ۴ مرحله آزمون ارزشیابی از دروس اختصاصی ویژۀ پایه دهم به یازدهم پیش ‏بینی شده است. هدف و محدوده این ارزشیابی‏ ها جمع‏ بندی و مرور دروس اختصاصی پایۀ دهم در طول ۹ هفته است. این نکته مهم را هم بدانید که آزمون های تابستان ۱۴۰۱ به صورت آنلاین برگزار خواهند شد یعنی شما در تابستان فارغ از نگرانی گرما، بعد مسافت، ترافیک و… به راحتی می توانید از خانه یا حتی در مسافرت در این آزمون ها شرکت کنید. البته برگزاری آزمون حضوری نیز در صورت درخواست مدارس با هماهنگی نمایندگی‌ های گزینه دو در شهر شما امکان پذیر می باشد.

در این آزمون ها برای شما امکانات ویژه ای هم در نظر گرفته شده است مانند گزارش جزئیات مدت زمان پاسخگویی شما به هر درس و سوال, جابجایی تصادفی گزینه ها برای هر فرد، تکنیک ضربدر و منها، حذف گزینه و…. که تجربه جدیدی از آزمون آنلاین واقعی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برنامه آزمون های تابستان دهم به یازدهم

زمان
مهلت ثبت نام
آنلاین
حضوری
محدوده
1402/04/23
1402/04/20
حدود ۲۵% کل پایۀ دهم
1402/05/13
1402/05/10
از شروع ۲۵% تا پایان ۵۰% پایۀ دهم
1402/05/27
1402/05/24
از شروع ۵۰% تا پایان ۷۵% پایۀ دهم
1402/06/10
1402/06/07
۱۰۰% پایۀ دهم

بانک سوال هوشمند

بانک سوال دهم یازدهم

به نظرتان چند کتاب تست برای دسترسی به بیش از 100.000 سوال لازم دارید؟ با اپلیکیشن بانک سوال، نیازی به کتاب تست نیست! شما به سوالات تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آزمون و تمرین با ویژگی‌های دلخواه خود بسازید یا حتی در آزمون‌های مدرسه‌تان شرکت کنید و در پایان نه تنها کارنامه و تحلیل از عملکردتان داشته باشید بلکه آزمونتان را هم با رفع اشکال هوشمند گزینه دو، تکمیل کنید.

بانک سؤال هوشمند گزینه‏ دو در دو نسخۀ دانش ‏آموز و مدرسه هم به صورت اپلیکیشن موبایل و هم تحت‌وب در اختیار شماست. دانش ‏آموزان دهم به یازدهم، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس که در آزمون‌‏های تابستان گزینه ‏دو ثبت‏ نام کرده‌اند، متناسب با تعداد مراحل ثبت‏ نام‌ خود، امتیازی به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد. آنها می‌توانند از این امتیاز برای دسترسی به بانک سوال استفاده کنند. 

بانک سوال دهم یازدهم

اَبَرکارنامه هوشمند

دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو یک اَبَرکارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکردشان در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این اَبَرکارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد. همچنین به دانش آموزان راهکارهایی ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور کمک می کند.

بررسی عملکرد فردی

در ابرکارنامه گزینه دو تمام اطلاعات مربوط به عملکرد دانش آموز قابل دسترس می باشد. هر دانش آموز به سادگی می تواند اطلاعات مربوط به عملکرد خود در هر درس، واکنش خود به هر سوال (غلط، نزده، بدون پاسخ و ندیده)، اطلاعات زمانی و … را مشاهده نماید.

امکان مقایسه

مقایسه عملکرد شما به دو صورت امکان پذیر می باشد. شما می‌توانید عملکرد خود را  در هر آزمون، درس یا حتی سوال با سایرین مقایسه کنید. همچنین می توانید عملکرد خود در آزمون ها را به صورت روند تحصیلی مشاهده کرده و رشد یا افت تحصیلی خود در هر درس را دریابید.

ارائه راهکار

شرکت در آزمون و تحلیل آن به دانش آموزان نقاط ضعفشان را نشان می دهد. ارائه راهکارهای فردی گام تکمیلی برای بهبود عملکرد دانش آموزان می باشد. در رفع اشکال هوشمند  به دانش آموزان دو تمرین شخصی رایگان براساس سوالات غلط و نزده آنها ارائه می شود.

گزارش گروهی مدارس

کارنامه و گزارش گروهی

گزینه دو به مدارسی که دانش‌آموزان آنها به صورت گروهی در آزمون‌ها ثبت نام و شرکت می کنند، از طریق بانک سوال گزارش‌های ویژه ای از وضعیت دانش‌آموزان‌شان ارائه می دهد. مدارس با استفاده از این اطلاعات می توانند برای مدرسه خود بهتر برنامه ریزی کنند. این مدارس به کارنامه های دانش آموزان خود نیز دسترسی دارند. مهمترین اطلاعات این گزارش ها عبارتند از :

  • وضعیت عملکرد گروهی دانش آموزان روی هر سوال و مقایسه با کل
  • مشاهده اطلاعات و نمودارهای مدیریتی به ازای هر درس
  • میانگین زمان پاسخگویی دانش آموزان روی هر درس و سوال 
  • مشاهده جدول ریز عملکرد دانش آموزان کلاس در آزمون
  • روند تحصیلی گروه به تفکیک دروس
  • مقایسه نتایج دروس آزمون در کنار یکدیگر
کارنامه و گزارش گروهی

شرایط و قوانین ثبت نام

ثبت نام

در تابستان 1402، دانش آموزان پایه دهم به یازدهم می توانند در 4 مرحله آزمون گزینه دو ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند. یعنی هر فرد علاوه بر اینکه می تواند در آزمون ها شرکت کند امکان استفاده از خدمات طلایی گزینه دو مانند بانک سوال (با بیش از 100000 سوال) و … را نیز خواهد داشت.

تعداد مراحل آزمون هزینه هر مرحلههزینه مجموعمهلت ثبت نام
3125.000 تومان250.000 تومان24 مرداد

نکات مهم:

1.شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.برگزاری آزمون به صورت حضوری هزینه‌ای مجزا خواهد داشت.

2.پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

3.برای ثبت نام در آزمون های تابستان تا 20 تیرماه 1402 فرصت دارید.

4.ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است.

5.دانش آموزان دهم به یازدهم می توانند تا تاریخ 20 تیر با ثبت نام زودهنگام خدمات تابستان 1402 و سال تحصیلی 1403-1402 از تخفیف ویژه گزینه دو بهره‌مند شوند. برای اطلاع بیشتر به نمایندگی گزینه دو در شهر خود مراجعه نمایید.

 
ثبت نام

چطور ثبت نام کنم؟

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام را در سایت مطالعه کنید.

  1. لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو
  2. ثبت نام توسط نمایندگی های موسسه 

پرسش و پاسخ

بهترین کار، مطالعه مجدد و جمع بندی درس های سال قبل است. به این ترتیب با آمادگی کامل و پایه قوی می توانید وارد پایه جدید شوید.

دانش آموزان دهم به یازدهم می توانند بخشی از تابستان را برای درس و بخش دیگری را برای استراحت درنظر بگیرند. اما داوطلبان کنکور بایستی مطالعه جدی را از تابستان آغاز کنند.

درس خواندن بدون شرکت در یک آزمون استاندارد تاثیر بسیار کمتری دارد. زیرا با کمک آزمون شما متوجه نقاط قوت و ضعف خود می شوید و می توانید بر اساس آن برنامه ریزی کنید. آزمون های گزینه دو در این مسیر می تواند کمک شایانی به شما کند.