خدمات کنکور دی ۱۴۰۱

ویژه داوطلبان کنکور

در نیم‌سال اول سال تحصیلی 1402-1401 با آزمون‌های آزمایشی گزینه دو، سوالاتی با بیش از 86 درصد مشابهت به کنکور را تجربه کنید. همچنین با کارنامه‌ و گزارش هوشمند و بانک سوال گزینه دو بهترین برنامه ریزی برای آزمون سراسری دی 1401 برای شما فراهم شده است. در هر سه گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی هر محصول و خدمتی که در حوزه سنجش و ارزشیابی لازم دارید، اینجاست. 

اگر به دنبال شرکت در آزمون های آمادگی کنکور تیر 1402 می باشید ، اینجا را کلیک کنید.

محدوده بندی آزمون ها متناسب با کنکور دی ۱۴۰۱ فقط از دروس اختصاصی خواهد بود

کنکور دی ماه 1401

آزمون های آزمایشی ویژه کنکور دی ماه 1401

درسال تحصیلی 1401 از مهر تا دی، 10 مرحله آزمون آزمایشی به ‏همراه محصولات و خدمات طلایی ویژه داوطلبان نظام جدید در سه گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی ارائه می‌‏شود. داوطلبان در این آزمون‏‌ها دروس اختصاصی دهم تا دوازدهم را حداقل 4 مرحله مطالعه و مرور می‏‌کنند. در طول این مدت نیز متناسب با نیازهای آموزشی و مشاوره‏‌ای داوطلبان، شیوۀ برگزاری هر مرحله مشخص شده است. البته تمام مراحل امکان برگزاری آنلاین و بعضی از مراحل امکان برگزاری همزمان آنلاین، آفلاین در بانک سؤال و یا حضوری با هماهنگی نمایندگی‏ ها را خواهند داشت.

در آزمون های آنلاین گزینه دو به شما رتبه معتبر و دقیق ارائه شده و همچنین با ارائه ویژگی های جدید و منحصر به فرد مانند چند دفترچه ای شدن، زمانبندی آزمون، تکنیک ضربدر و منها، حذف گزینه و…. این آزمون ها به ماهیت کنکور نزدیک تر شده اند.

برنامه راهبردی آزمون های سال تحصیلی

شماره مرحله
تاریخ برگزاری
آنلاین
حضوری
محدوده آزمون
1
1401/07/08
قسمتی از نیمسال اول دوازدهم + یک سوم اول دهم
2
1401/07/22
قسمتی از نیمسال اول دوازدهم + یک سوم دوم دهم
3
1401/08/06
قسمتی از نیمسال اول دوازدهم + یک سوم آخر دهم
4
1401/08/20
قسمتی از نیمسال دوم دوازدهم + یک سوم اول یازدهم
5
1401/09/04
قسمتی از نیمسال دوم دوازدهم + یک سوم دوم یازدهم
6
1401/09/18
قسمتی از نیمسال دوم دوازدهم + یک سوم آخر یازدهم
7
1401/10/02
جمع بندی پایه دهم و یازدهم
8
1401/10/09
جمع بندی دوازدهم
9
1401/10/16
جامع
10
1401/10/23
جامع

بانک سوال هوشمند گزینه دو 

به نظرتان چند کتاب تست برای دسترسی به بیش از 100.000 سوال لازم دارید؟ با اپلیکیشن بانک سوال، نیازی به کتاب تست نیست! شما به سوالات تالیفی گزینه دو دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آزمون و تمرین با ویژگی‌های دلخواه خود بسازید یا حتی در آزمون‌های مدرسه‌تان شرکت کنید و در پایان نه تنها کارنامه و تحلیل از عملکردتان داشته باشید بلکه آزمونتان را هم با رفع اشکال هوشمند گزینه دو، تکمیل کنید.

بانک سؤال هوشمند گزینه‏ دو در دو نسخۀ دانش ‏آموز و مدرسه هم به صورت اپلیکیشن موبایل و هم تحت‌وب در اختیار شماست. دانش ‏آموزان دوازدهم، داوطلبان کنکور، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس که در آزمون‌‏های گزینه ‏دو ثبت‏ نام کرده‌اند،  متناسب با تعداد مراحل آزمون‏‌های ثبت‏ نام‌شده، امتیازی به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد که می‌توانند برای دسترسی به بانک سوال از آن استفاده کنند.

ابرکارنامه هوشمند

دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو یک اَبَرکارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکردشان در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این اَبَرکارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد. همچنین به دانش آموزان راهکارهایی اراوئه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور کمک می کند.

بررسی عملکرد فردی

در ابرکارنامه گزینه دو تمام اطلاعات مربوط به عملکرد دانش آموز قابل دسترس می باشد. هر دانش آموز به سادگی می تواند اطلاعات مربوط به عملکرد خود در هر درس، واکنش خود به هر سوال (غلط، نزده، بدون پاسخ و ندیده)، اطلاعات زمانی و … را مشاهده نماید.

امکان مقایسه

مقایسه عملکرد شما به دو صورت امکان پذیر می باشد. شما می‌توانید عملکرد خود را  در هر آزمون، درس یا حتی سوال با سایرین مقایسه کنید. همچنین می توانید عملکرد خود در آزمون ها را به صورت روند تحصیلی مشاهده کرده و رشد یا افت تحصیلی خود در هر درس را دریابید.

ارائه راهکار

شرکت در آزمون و تحلیل آن به دانش آموزان نقاط ضعفشان را نشان می دهد. ارائه راهکارهای فردی گام تکمیلی برای بهبود عملکرد دانش آموزان می باشد. در رفع اشکال هوشمند  به دانش آموزان دو تمرین شخصی رایگان براساس سوالات غلط و نزده آنها ارائه می شود.

گزارش های گروهی مدارس

گزینه دو به مدارسی که دانش‌آموزان آنها به صورت گروهی در آزمون‌ها ثبت نام و شرکت می کنند، از طریق بانک سوال گزارش‌های ویژه ای از وضعیت دانش‌آموزان‌شان ارائه می دهد. مدارس با استفاده از این اطلاعات می توانند برای مدرسه خود بهتر برنامه ریزی کنند. این مدارس به کارنامه های دانش آموزان خود نیز دسترسی دارند. مهمترین اطلاعات این گزارش ها عبارتند از :

  • وضعیت عملکرد گروهی دانش آموزان روی هر سوال و مقایسه با کل
  • مشاهده اطلاعات و نمودارهای مدیریتی به ازای هر درس
  • میانگین زمان پاسخگویی دانش آموزان روی هر درس و سوال 
  • مشاهده جدول ریز عملکرد دانش آموزان کلاس در آزمون
  • روند تحصیلی گروه به تفکیک دروس
  • مقایسه نتایج دروس آزمون در کنار یکدیگر
  • گرفتن گزارش خروجی عملکرد دانش آموزان به صورت اکسل 

رفع اشکال هوشمند

با امکان منحصر به فرد رفع اشکال هوشمند، شما می توانید پس از هر آزمون دو مجموعه سوال شخصی سازی شده دقیقاً متناسب نقاط قوت وضعف خود دریافت نمایید. تمرین شخصی رایگان بلافاصله پس از دریافت کارنامه خدمتی است که فقط در گزینه دو دریافت می کند.

این امکان از طریق کارنامه آزمون آزمایشی و کارنامه تحلیل آزمون در دو بخش مختلف ارائه می شود :

رفع اشکال با سوالات غلط و نزده

در این گزینه امکان تمرین مجدد سوالات غلط و نزده آزمون در بانک سوال برای شما فراهم شده است.

رفع اشکال با سوالات جدید

در این گزینه امکان تمرین مجدد با سوالات با موضوع مشابه غلط و نزده آزمون در بانک سوال برای شما فراهم شده است. به این ترتیب می توانی نقاط ضعف خود در هر درس را با تمرین شخصی سازی شده و هدفمند برطرف نمایید

شرایط و قوانین ثبت نام

در سال تحصیلی 1402-1401، داوطلبان کنکور 1402 که می خواهند در کنکور دی 1401 شرکت کنند (دانش آموزان پایه یازدهم به دوازدهم و فارغ التحصیلان ) می توانند در 10 مرحله آزمون گزینه دو ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی 1402-1401 گزینه دو برابر با 109,000 تومان است که در مجموع، هزینه 10 مرحله آزمون آزمایشی به همراه خدمات طلایی 1,090,000 تومان است.

نکات مهم:

1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید.

2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود،پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام را در سایت مطالعه کنید.

چطور ثبت نام کنم؟

  1. لینک ثبت نام در وب سایت مؤسسه گزینه دو
  2. ثبت نام توسط نمایندگی های موسسه 

پرسش و پاسخ

پیشنهاد مشاوران این است که برنامه ریزی خود را برای آمادگی کنکور تیر 1402 انجام دهید اما در کنکور دی به عنوان یک کنکور آزمایشی شرکت کنید.

همه مراحل آنلاین برگزار می‌شود اما برخی مراحل با هماهنگی نمایندگی ها امکان برگزاری به صورت حضوری هم دارند.

فارغ از دردسرهای زمانی] هزینه و … که در آزمون آنلاین برخلاف آزمون حضوری وجود ندارد، شما در آزمون آنلاین زمان دقیقی که برای پاسخ به هر سوال صرف کرده اید را مشاهده می کنید و آمارهای مختلفی برای مدیریت زمان به شما ارائه می شود.

دانش آموزان پایه دوازدهم می توانند تا پایان مهرماه از طریق لینک همین صفحه و ورود اطلاعات خود نسبت به دریافت رایگان آزمونک اقدام نمایند.

فقط تا ۳۰ مهر؛ آزمونک های نیمسال اول را رایگان دریافت کن! ویژه پایه هفتم تا دوازدهم
This is default text for notification bar