امتیاز ثبت نام آزمون های گزینه دو

امتیازهای ثبت نام آزمون چه کاربردی دارد؟

مدیران مدارس و دانش آموزان گرامی

شما با ثبت نام در آزمون های گزینه دو، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود به خدمات طلایی دسترسی خواهید داشت. این خدمات در یادگیری و سنجش دانش آموزان تاثیر مثبتی دارد. از طرف دیگر هم دانش آموزان و هم مدارس می توانند از آن بهره ببرند. اما نوع دسترسی به این خدمات طلایی بر اساس تعداد آزمونی که شما ثبت نام کردید، بستگی خواهد داشت.

در این مطلب به صورت مختصر در مورد شرایط دسترسی به خدمات طلایی دانش آموزی و مدرسه ای توضیح داده شده است و صفحات مورد نیاز برای آگاهی از روش کسب امتیاز و چگونگی استفاده از آن در اختیار شما قرار گرفته است. اگر بعد از مطالعه این صفحات باز هم پرسش یا چالشی داشتید، نمایندگی های ما در سراسر کشور پاسخگوی شما عزیزان هستند.

راهنمای امتیازات گزینه دو

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو در سال تحصیلی 1402-1401 برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه علاوه بر آزمون ها، خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال ارائه می کند. برای دسترسی به این خدمات دانش آموزان متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود و مدارس متناسب با میانگین نفرآزمون ثبت نامی خود، امتیازی دریافت می کنند. سپس مدارس و دانش آموزان بر اساس این امتیاز، خدمات موردنیاز خود را از طریق مارکت گزینه دو به آدرس market.gozine2.ir فعال سازی خواهند کرد. به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.

سال تحصیلی 1403-1402 دانش آموز

سال تحصیلی 1403-1402 مدرسه

شما می توانید به سادگی با استفاده از امتیازات حاصل از ثبت نام خود در آزمون های گزینه دو به خدمات ارزشمند دیگری نیز در مارکت دسترسی داشته باشید. برای آگاهی از چگونگی استفاده از امتیازات خود می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید…