امتیاز ثبت نام آزمون های گزینه دو

امتیازهای ثبت نام آزمون چه کاربردی دارد؟

مدیران مدارس و دانش آموزان گرامی

شما با ثبت نام در آزمون های گزینه دو، متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود به خدمات طلایی دسترسی خواهید داشت. این خدمات در یادگیری و سنجش دانش‌آموزان تاثیر مثبتی دارد. از طرف دیگر هم دانش آموزان و هم مدارس می‌توانند از آن بهره ببرند. اما نوع و مدت زمان دسترسی به این خدمات طلایی بر اساس تعداد آزمون ثبت‌نامی شما تعیین می‌شود.

در این مطلب به صورت مختصر در مورد شرایط دسترسی به خدمات طلایی دانش‌آموزی و مدرسه‌ای توضیحاتی داده شده است و صفحات مورد نیاز برای آگاهی از روش کسب امتیاز و چگونگی استفاده از آن در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر بعد از مطالعه این صفحات باز هم پرسش یا چالشی داشتید، نمایندگی‌های ما در سراسر کشور پاسخگوی شما عزیزان هستند.

راهنمای امتیازات گزینه دو

برای ثبت نام آزمون‌های گزینه دو در سال تحصیلی جدید بر روی لینک مقابل کلیک نمایید.

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه علاوه بر آزمون‌ها، خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال، آزمونک و… ارائه می‌کند. برای دسترسی به این خدمات دانش‌آموزان متناسب با تعداد مراحل ثبت‌نام خود و مدارس متناسب با میانگین نفرآزمون ثبت نامی خود، امتیاز مشخصی دریافت می‌کنند. سپس مدارس و دانش آموزان بر اساس این امتیاز می‌توانند خدمات موردنیاز خود را از طریق مارکت گزینه دو به آدرس g2market.gozine2.ir فعال سازی خواهند کرد. به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.

شما می توانید به سادگی با استفاده از امتیازات حاصل از ثبت نام خود در آزمون های گزینه دو به خدمات ارزشمند دیگری نیز در مارکت دسترسی داشته باشید. برای آگاهی از چگونگی استفاده از امتیازات خود می توانید به صفحه راهنمای فعالسازی خدمات امتیازی مراجعه نمایید…