جستجو
Close this search box.

زبان انگلیسی پایه یازدهم (تمامی رشته ها)

زبان انگلیسی یازدهم

آموزش زبان انگلیسی پایه یازدهم شامل فیلم آموزشی دروس، جزوات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و دانلود کتاب زبان انگلیسی یازدهم ویژه تمامی رشته ها

زبان انگلیسی یازدهم دارای دو کتاب Student book و Workbook می باشد. Student book کتاب اصلی دانش آموزان پایه یازدهم می‌باشد و workbook نیز کتاب کار آنهاست که دارای تمریناتی همسو با کتاب اصلی است. هر کتاب در 3 فصل تدوین شده است و محتوای آنها با هم مرتبط است. برای آموزش بهتر این درس مجموعه فیلم‌های آموزشی، جزوات درسی و نمونه سوالات امتحانی این درس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این محتوای آموزشی می تواند در کنار برنامه درسی به شما کمک کند تا فرآیند یادگیری شما به نحو بهتری شکل بگیرد.

فیلم آموزشی زبان انگلیسی یازدهم

فیلم آموزشی نکات مهم درس زبان انگلیسی پایه یازدهم شامل گرامر، آشنایی با واژه‌ها، درک مطلب و نکات تلفظ صحیح

درس زبان انگلیسی پایه یازدهم دارای نکات آموزشی مهمی می باشد. بخش زیادی از این نکات آموزشی در کلاس درسی توسط معلمین آموزش داده می شود. تجربه نشان داده است که استفاده از فیلم های آموزشی در کنار برنامه درسی مدرسه برای یادآوری مطالب و کمک به یادگیری بهتر دانش آموزان موثر است. به همین دلیل و برمبنای تحقق عدالت آموزشی مجموعه فیلم های آموزش درس زبان انگلیسی یازدهم به صورت رایگان در اختیار شما دانش آموزان قرار گرفته است. این مجموعه حاوی حدود 51 فیلم آموزشی از نکات مهم این درس می باشد.

قید حالت ly
پایه دهم
قید حالت ly

در این فیلم آموزشی، با قیود، چگونگی ساخت قید و نکات مربوط به آن ها آشنا خواهید شد. همچنین نمونه

حروف اضافه in, on, at, or, by
پایه دهم
حروف اضافه on, in, at, by, or

در این فیلم آموزشی با حروف اضافه زمان، حروف اضافه مکان، حروف اضافه وسایل نقلیه و … شامل on, in,

کاربرد can
پایه دهم
کاربرد can

در این فیلم آموزشی با گرامر Can و موارد کاربرد آن آشنا خواهید شد. پخش ویدئو کاربرد can کاربرد فعل

کاربرد may, might
پایه دهم
کاربرد may, might

در این فیلم آموزشی با گرامر افعال وجهی “May, Might, Can” و موارد کاربرد آن آشنا خواهید شد. همچنین موارد

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو در سال تحصیلی 1403-1402 برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه خدمات متنوعی ارائه می کند که در یادگیری دروس به آنها کمک می کند. دانش آموزان دوره دوم متوسطه می توانند با ثبت نام در آزمون ها و استفاده از خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال، نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنند. تعداد مراحل آزمون های شما متناسب با پایه تحصیلیتان خواهد بود. همچنین شما با ثبت نام در این آزمون ها به خدمات طلایی متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود دسترسی خواهید داشت. . به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از  خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.