جستجو
Close this search box.

عربی پایه دهم (ویژه رشته انسانی)

عربی پایه دهم (انسانی)

آموزش عربی پایه دهم شامل فیلم آموزشی دروس، جزوات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و دانلود کتاب عربی دهم رشته انسانی

کتاب عربی 1 ویژه دانش آموزان پایه دهم رشته علوم انسانی در هشت درس تنظیم شده است. درس اول دورە آموخته‌های پيشین دانش آموزان است و در هفت درس ديگر نيز علاوه بر آموزش قواعد جدید درسی بنا به نیاز آموخته های قبلی نیز مرور می شود. برای آموزش بهتر این درس مجموعه فیلم‌های آموزشی، جزوات درسی و نمونه سوالات امتحانی این درس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این محتوای آموزشی می تواند در کنار برنامه درسی به شما کمک کند تا فرآیند یادگیری شما به نحو بهتری شکل بگیرد.

فیلم آموزشی عربی دهم انسانی

فیلم آموزشی نکات مهم درس عربی پایه دهم رشته انسانی شامل قواعد و آموزش ترجمه صحیح واژه ها و افعال

درس عربی پایه دهم رشته انسانی دارای نکات آموزشی مهمی می باشد. بخش زیادی از این نکات آموزشی در کلاس درسی توسط معلمین آموزش داده می شود. تجربه نشان داده است که استفاده از فیلم های آموزشی در کنار برنامه درسی مدرسه برای یادآوری مطالب و کمک به یادگیری بهتر دانش آموزان موثر است. به همین دلیل و برمبنای تحقق عدالت آموزشی مجموعه فیلم های آموزش درس عربی دهم رشته انسانی به صورت رایگان در اختیار شما دانش آموزان قرار گرفته است. این مجموعه حاوی حدود 30 فیلم آموزشی از نکات مهم این درس می باشد.

تست کنکور اعراب درس عربی با پاسخ تشریحی | گزینه دو
پایه دهم
نمونه تست اعراب

در این جلسه از آموزش درس عربی، تست کنکور اعراب با پاسخ تشریحی مطرح می شود. بررسی پاسخ تشریحی آن

نون وقایه و شرایط ظاهر شدن آن در جمله زبان عربی | گزینه دو
پایه دهم
نون وقایه

در این مبحث از سلسله دروس عربی پایه دهم به بررسی نون وقایه خواهیم پرداخت. ابتدا بهتر است که مفهوم

حروف جر "مِن، علی، فی، عن، إلی، لـِ...، بـِ... و کَ..." و کاربرد آن در زبان عربی | گزینه دو
پایه دهم
حروف جر

در این جلسه از عربی پایه دهم به آموزش و نکاتی درباره حروف جر پرداخته می شود. پخش ویدئو حروف

ترجمه صفت و مضاف الیه در زبان عربی با مثال | گزینه دو
پایه دهم
ترجمه صفت و مضاف الیه

در این مبحث از عربی پایه دهم به نکاتی مهم پیرامون ترجمه صفت و مضاف الیه، خواهیم پرداخت. پخش ویدئو

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو در سال تحصیلی 1403-1402 برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه خدمات متنوعی ارائه می کند که در یادگیری دروس به آنها کمک می کند. دانش آموزان دوره دوم متوسطه می توانند با ثبت نام در آزمون ها و استفاده از خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال، نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنند. تعداد مراحل آزمون های شما متناسب با پایه تحصیلیتان خواهد بود. همچنین شما با ثبت نام در این آزمون ها به خدمات طلایی متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود دسترسی خواهید داشت. . به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از  خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.