زمانبندی خدمات طلایی

ویژه سال تحصیلی 1403-1402

داوطلبان گرامی

از این که گزینه دو را برای سنجش و ارزیابی وضعیت تحصیلی خود انتخاب کردید سپاسگزاریم و امیدواریم باتلاش، برنامه ریزی و با استفاده از خدمات آموزشی/مشاوره‌ای گزینه دو نتیجه مطلوب خود را کسب نمایید. بخشی از خدمات آموزشی و ارزشیابی گزینه با عنوان خدمات طلایی متناسب با امتیاز ثبت نام آزمون‌ها برای شما فعال خواهد شد. این خدمات طلایی متناسب با زمانبندی خاصی به شما تعلق خواهد گرفت. زمان دسترسی به خدمات طلایی مقطع ثبت نام شده شما در سال تحصیلی 1403-1402 مطابق جدول درج شده در ادامه این صفحه می‌باشد. لطفا این مطلب را با دقت مطالعه و حتما ذخیره نمایید.

نکته مهم: خدمات طلایی صرفا ویژه داوطلبان آزمون های گزینه دو بوده که از طریق ثبت نام و دریافت نام کاربری امکان دسترسی به آنها را مطابق ستون مقطع مربوطه در جدول زیر خواهند داشت. خدمات عمومی خدماتی هستند که بصورت عمومی و رایگان از طریق سایت ارایه می شود.

خدمات طلایی

خدمات سال تحصیلی 1403-1402

خدمات سال تحصیلی 1403-1402، ویژه دانش آموزانی است که در آزمون های سال تحصیلی گزینه دو ثبت نام کرده اند. در جدول زیر جزئیات دسترسی به هر کدام از خدمات طلایی به صورت کامل بیان شده است. دانش آموزان دوره دوم دبستان، دوره اول متوسطه، دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و داوطلبان کنکور می توانند از خدمات طلایی سال تحصیلی استفاده کنند.

خدمت طلایی
مقطع مربوطه
زمان فعال سازی
مکان دسترسی
اتمام مهلت استفاده
بانک سوال
تمامی پایه ها
مهر 1402
بانک سوال
متناسب با امتیاز اکتسابی
آزمونک
دوره اول و دوم متوسطه
مهر 1402
بانک سوال
اردیبهشت 1402
جزوات آموزشی
داوطلبان کنکور
مهر 1402
سایت
15 تیر 1403
نرم افزارهای هوشمند
داوطلبان کنکور
مهر 1402
سایت
بعد از انتخاب رشته
برنامه مطالعاتی
تمامی پایه ها
بعد از هر آزمون
سایت
آخرین آزمون
دفترچه PDF آزمون
تمامی پایه ها
بعد از هر آزمون
سایت
آخرین آزمون
آرشیو آزمون های سال قبل
تمامی پایه ها
مهر 1402
سایت
15 تیر 1403

شما می توانید به سادگی با استفاده از امتیازات خود به خدمات ارزشمند دیگری دسترسی داشته باشید. برای آگاهی از چگونگی استفاده از امتیازات خود می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید…

نکات مهم:

1- داوطلبان کنکور در بانک سوال به سوالات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دسترسی دارند. دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در سال تحصیلی به سوالات پایه خود دسترسی خواهند داشت.

2- برنامه مطالعاتی بعد از هر آزمون مطابق محدوده بندی آزمون بعدی ارائه می شود.

3- بعد از اتمام آزمون آنلاین دفترچه پی دی اف آن قابل دسترس خواهد بود.

4- بانک سوال در دوره دوم دبستان صرفا به مدارس تعلق می‌گیرد.

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید با نمایندگی گزینه دو در شهر خود تماس بگیرید