جستجو
Close this search box.

زبان انگلیسی پایه دهم (تمامی رشته ها)

زبان انگلیسی دهم

آموزش زبان انگلیسی پایه دهم شامل فیلم آموزشی دروس، جزوات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی و دانلود کتاب زبان انگلیسی دهم ویژه تمامی رشته ها

زبان انگلیسی دهم دارای دو کتاب Student book و Workbook می باشد. Student book کتاب اصلی دانش آموزان پایه دهم می‌باشد و workbook نیز کتاب کار آنهاست که دارای تمریناتی همسو با کتاب اصلی است. هر کتاب در 4 فصل تدوین شده است و از لحاظ محتوایی به موضوعات مهمی می پردازد. برای آموزش بهتر این درس مجموعه فیلم‌های آموزشی، جزوات درسی و نمونه سوالات امتحانی این درس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این محتوای آموزشی می تواند در کنار برنامه درسی به شما کمک کند تا فرآیند یادگیری شما به نحو بهتری شکل بگیرد.

فیلم آموزشی زبان انگلیسی دهم

فیلم آموزشی نکات مهم درس عربی پایه دهم رشته ریاضی شامل قواعد و آموزش ترجمه صحیح واژه ها و افعال

درس زبان انگلیسی پایه دهم دارای نکات آموزشی مهمی می باشد. بخش زیادی از این نکات آموزشی در کلاس درسی توسط معلمین آموزش داده می شود. تجربه نشان داده است که استفاده از فیلم های آموزشی در کنار برنامه درسی مدرسه برای یادآوری مطالب و کمک به یادگیری بهتر دانش آموزان موثر است. به همین دلیل و برمبنای تحقق عدالت آموزشی مجموعه فیلم های آموزش درس زبان انگلیسی دهم به صورت رایگان در اختیار شما دانش آموزان قرار گرفته است. این مجموعه حاوی حدود 45 فیلم آموزشی از نکات مهم این درس می باشد.

بیماری ها illness
پایه دهم
بیماری ها illness

در این بخش با لغات مهم و کاربردی در رابطه با علائم بیماری، سلامتی و انواع بیماری ها آشنا می

احساسات (feeling)
پایه دهم
احساسات (feeling)

در این فیلم آموزشی با واژگان و کلمات مورد استفاده در بیان احساسات (feelings) از درس چهارم زبان انگلیسی پایه

ضمایر تاکیدی (Emphasizing Pronouns)
پایه دهم
ضمایر تاکیدی (Emphasizing Pronouns)

در این فیلم آموزشی، با ضمایر تاکیدی (Emphasizing Pronouns) آشنا می شوید. همچنین نحوه و مکان استفاده از این ضمایر

امتیازگیری با ثبت نام

گزینه دو در سال تحصیلی 1403-1402 برای دانش آموزان و مدارس دوره دوم متوسطه خدمات متنوعی ارائه می کند که در یادگیری دروس به آنها کمک می کند. دانش آموزان دوره دوم متوسطه می توانند با ثبت نام در آزمون ها و استفاده از خدمات کاربردی دیگری مانند بانک سوال، نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنند. تعداد مراحل آزمون های شما متناسب با پایه تحصیلیتان خواهد بود. همچنین شما با ثبت نام در این آزمون ها به خدمات طلایی متناسب با تعداد مراحل ثبت نام خود دسترسی خواهید داشت. . به طور واضح هر چقدر آزمون بیشتری ثبت نام کنید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. امتیاز بیشتر برای مدارس و دانش آموزان دوره دوم متوسطه به معنای دسترسی بیشتر به بانک سوال و استفاده از  خدمات طلایی بیشتر خواهد بود. مدارس و دانش آموزان برای اطلاع از نحوه دریافت امتیازات ثبت نام خود می توانند به صفحات زیر مراجعه کنند.