جستجو
Close this search box.
آموزش دروس پایه دهم
آموزش دروس پایه یازدهم
آموزش دروس پایه دوازدهم

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402
فهرست مطالب

کارت ورود به جلسه کنکور 1402 چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سنجش sanjesh.org قابل دریافت است. در صورتی که مغایرتی در اطلاعات کارت وجود دارد باید برای رفع نواقص و مغایرت ها اقدام کرد. هر یک از داوطلبان در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه باید تمامی اطلاعات مندرج را بررسی نمایند. در صورت عدم رفع مغایرت در کارت ورود به جلسه ممکن است از حضور شما در جلسه ممانعت شود. در این نوشتار نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارت ورود به کنکور 1402 را بیان کرده ایم.

با گزینه دو همراه باشید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 در سایت سازمان سنجش sanjesh.org

در این بخش نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 در سایت سازمان سنجش sanjesh.org را شرح داده ایم. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 مراحل زیر را دنبال کنید:

در صورتی که اطلاعات درخواستی را درست وارد کرده باشید، کارت ورود به جلسه برای شما نمایش داده می شود. در صورت وجود هر گونه مغایرت باید نسبت به ویرایش آن اقدام کرد. در غیر این صورت می توان کارت را پرینت گرفت. چهار شیوه ورود اطلاعات در زیر ارائه شده است:

  • 1.  شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه
  • 2. شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه
  • 3. شماره پرونده، شماره داوطلبی
  • 4. شماره سریال، شماره شناسنامه

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور 1402

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور 1402 به سه روش زیر امکان پذیر است.

داوطلبان توجه داشته باشند که همه اطلاعات مندرج در کارت از طریق سایت سنجش قابل تغییر و ویرایش نیست. بنابراین در صورت مشاهده مغایرت در برخی اطلاعات می بایست به سایت سازمان سنجش، باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ( به همراه داشتن كارت شناسايی معتبر برای مراجعه به حوزه های رفع نقص الزامی است.) و آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی خود مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات اشتباه اقدام کنند.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور 1402 سنجش sanjesh.org

داوطلبانی که در بندهای زیر مغایرت یا نقصی را مشاهده می کنند باید در بازه زمانی اعلام شده به سایت sanjesh.org مراجعه کنند.

در بند مندرج در كارت ورود به جلسه کنکور 1402 عنوان سهميه ( مناطق ) درج گرديده است. داوطلبان لازم است جهت اعلام مغايرت و تكميل اطلاعات مربوط به سهميه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش به قسمت ويرايش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند.

جهت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از طریق سایت سنجش مراحل زیر را دنبال کنید:

زمانی که کارت ورود به جلسه به نمایش در می آید؛ در صورت مغایرت در اطلاعات می توانید از قسمت ” ویرایش اطلاعات ” اطلاعات را تصحیح و ویرایش کنید. در نظر داشته باشید تعداد دفعات ویرایش در بازه های زمانی ذکر شده محدود است؛ بنابراین باید در هنگام ویرایش اطلاعات نهایت دقت را به کار گرفت.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402

ویرایش اطلاعات کارت کنکور 1402 در باجه های رفع نقص

داوطلبان برای ویرایش اطلاعات کنکور در باجه های رفع نقص باید به آدرس حوزه های رفع نقص کنکور سراسری مراجعه نمایند. ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش تنها یکی از روش های ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور محسوب می شود و برای ویرایش برخی از اطلاعات فقط باید به باجه های رفع نواقص کارت مراجعه کرد. برای ویرایش اطلاعات زیر باید به باجه های رفع نقص مراجعه کرد:

جهت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از طریق باجه های رفع نقص مراحل زیر را دنبال کنید: زمان مراجعه به همراه آدرس باجه های رفع نقص کارت کنکور براساس جدول اعلام شده از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. در زمان نگارش این نوشتار، جدول هنوز منتشر نشده است.

به همراه داشتن كارت شناسايی معتبر ( كارت ملی و يا شناسنامه عكس­دار ) و سه قطعه عکس (در صورت مغایرت عکس) برای مراجعه به حوزه های رفع نقص الزامی است.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور 1402در آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی

برای ویرایش برخی از اطلاعات کارت ورود به جلسه لازم است حداکثر تا تاریخ تعیین شده از سوی سازمان سنجش به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه کرد. برای ویرایش اطلاعات زیر باید به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه کرد:

 زمان مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی، براساس جدول اعلام شده از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. در زمان نگارش این نوشتار، جدول هنوز منتشر نشده است.جهت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از طریق آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراحل زیر را دنبال کنید:

هر چند اکثر اطلاعات کارت ورود به جلسه از طریق سایت سنجش قابل ویرایش است اما برخی از بندهای مندرج در کارت آزمون که در این نوشتار ارائه شد، از طریق سایت امکان پذیر نیست و باید براساس مغایرت یا به باجه های رفع نقص یا به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه کرد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه 1402

پرسش و پاسخ

برای رفع نقص کارت ورود به جلسه بستگی به نقص یا مغایرت موجود در کارت باید یا به سایت سنجش یا به باجه های رفع نقص یا به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه کرد.

سایت سنجش، یک جدول از لیست باجه های رفع نقص کنکور و زمان مراجعه به این باجه ها را منشتر می کند.

مراجعه به باجه های رفع نقص، مراجعه به سایت سنجش در زمان اعلام شده و مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی

بله برای اصلاح مغایرت و نواقص موجود در کارت ورود به جلسه آزمون 1402 باید در زمان های مشخص اعلامی سازمان سنجش اقدام کرد.

در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری برخی از اطلاعات مانند اطلاعات هویتی، اطلاعات مربوط به مدراک دیپلم و پیش دانشگاهی، سهمیه، عکس، اطلاعات سوابق تحصیلی و … قابل ویرایش است.

نظرات و پرسش های خود را با ما در میان بگذارید...
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا
رضا
4 ماه قبل

سلام من در کنکور ریاضی ۱۴۰۳ شرکت کردم و نظام اموزشی و بجای ۶_۳_۳ اشتباه نظام قدیم وارد کردم ایا در هنگام دریافت کارت ورود ب جلسه میتوانم ویرایش کنم

زهرا
زهرا
2 ماه قبل
پاسخ به  رضا

منم همین مشکل رو دارم شما چی کردین

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x